SKUP AUT za gotówkę Wrocław - wasze opinie

Forum motoopinie.info

SKUP AUT za gotówkę Wrocław - wasze opinie

Postautor: TomekWrocław » 04 lis 2014, 14:25

witam,

Sytuacja jest taka - mam bmw e60 rocznik 2007 r. - auto muszę sprzedać dość szybko ze względu na wyjazd. Od 2 tygodni próbuję to zrobić na własną rękę ale nie jest łatwo. Byłem już na giełdzie samochodowej we wrocławiu i nawet w Lubinie ale niestety nie udało się. Zainteresowanie jest nawet spore ale kupujących brak. Autokomis mnie nie interesuje bo tak jak napisałem muszę mieć gotówkę od ręki. We wrocławiu jest sporo ogłoszeń typu skup samochodów za gotówkę. Pytanie czy ktoś korzystał z usług i sprzedał tak auto? Jak to wygląda? który skup aut płaci najwięcej i czy kupują takie samochody jak moje bmw?
TomekWrocław

Re: SKUP AUT za gotówkę Wrocław - wasze opinie

Postautor: DoctorFranko » 04 lis 2014, 14:36

Z tego co wiem to takie skupy samochodów kupują jakieś stare samochody, złomy na części itp, nie sądzę aby kupowali takie w miarę nowe samochody
DoctorFranko

Postautor: dorposa » 04 lis 2014, 14:42

Oczywiście, że tak nie jest. Znajomy z firmy sprzedał tak auto prywatnie i byl to rocznik 2008 r. Nie wiem w której firmie ale mogę to ustalić - ustalę też jak płacą
dorposa

Postautor: Collcox » 04 lis 2014, 14:52

co do cen to nie myśl, że dostaniesz jakąś super cenę - oni też musza zarobić więc zapewne kupują taniej.
Collcox

Postautor: TomekWrocław » 04 lis 2014, 15:09

Tak zdaję sobie z tego sprawę - wiem że skupy płacą mniej ale mi chodzi z który z tych skupów płaci możliwie najwięcej? :)
TomekWrocław

Postautor: Sikor55 » 04 lis 2014, 15:19

Tu masz ciekawy artykuł na stronie chyba największego skupu aut we Wrocławiu http://superautomarket.pl/czy-warto-spr ... wa-opinie/ i jak doczytałem kupują też samochody nowsze. Daj znaka jak byś sprzedał bo sam właśnie jestem na etapie poszukiwania takiej firmy.
Sikor55

Postautor: Abramowicz » 04 lis 2014, 19:48

Mają formularz wyceny dzie mozna za darmo i bez zobowiązań sprawdzić cenę http://superautomarket.pl/bezplatna-wycena/
Abramowicz

Postautor: TomekWrocław » 06 lis 2014, 17:05

Teoretycznie dostałem propozycję od nich z ceną całkiem niezłą, jutro jadę i dam znać jak poszło
TomekWrocław

Wróć do Forum ogólne