Skup aut Wrocław - który wybrać?

Forum motoopinie.info

Skup aut Wrocław - który wybrać?

Postautor: Algra » 29 paź 2014, 20:45

witam wszystkich,

mam pytanie odnośnie szybkiej sprzedaży samochodu we Wrocławiu - mam Mercedesa klasy A, ze względu na wyjzad i brak planów powrotu do kraju zamierzam go sprzedać i muszę to zrobić szybko. Dodam, że auto to rocznik 2008 r. - nie chcę robić tego sama bo zwyczajnie nie znam się na tym. No i co mi pozostaje? Autokomis ale wiadomo jak z tymi komisami samochodowymi - w sieci rożne rzeczy się czyta i raczej nie mają żadnych pozytywnych opinii. we Wrocławiu na co 2 płocie wisi także reklama typu Kupie każde auto czy skup aut za gotówkę ale pytanie co to za firmy i czy można ufać firmom które reklamują się na płotach ? czy one wogóle kupują samochody nowsze czy tylko zbierają stare złomy za kilkaset złotych? Czy ktoś ma doświadczenie w sprzedaży szybkiej auta, czy korzystał ze skupów samochodów albo może jakiś polecić, ewentualnie autokomis ale to ostateczność - naprawdę nie chciałabym oddawać samochodu w obce ręce. proszę Was o rady? aha jak z cenami czy takie skupy aut mają jakieś cenniki?
Algra

Wróć do Forum ogólne