Skup aut Wrocław - w którym najlepiej sprzedać auto

Forum motoopinie.info

Skup aut Wrocław - w którym najlepiej sprzedać auto

Postautor: motofan » 10 gru 2012, 17:34

Czy sprzedawał ktoś samochód w jakimś skupie samochodów we Wrocławiu - który płaci najlepiej oraz jakie stawki oferują?
motofan

Re: Skup aut Wrocław - w którym najlepiej sprzedać auto

Postautor: roberto » 11 gru 2012, 16:05

ogłoszeń typu skup aut masz pełno, w internecie, w prasie, na ulotkach za szybami. Wszyscy dają najlepsze ceny - którego wybrać to zależy, najlepiej posprawdzać opinie innych w necie, najważniejsze jednak jeśli już się decydujemy na taką sprzedaż to wybrać normalną firmę, legalnie działająca wtedy mamy pewność, że wszystkie formalności będą ok i pewność, że nie będziemy oszukani...
roberto

Postautor: rik » 13 gru 2012, 15:45

ja sprzedawałem auto 2 miesiące temu - sprzedałem w skupie aut bo na allegro przez miesiąc był wystawiony ale nikt nie zaddzwonił. Sprawdziłem oferty kilku firm we wrocławiu ale najlepszy okazał się skup aut Master Auto - wysłałem formularz po 1h miałem ofertę, poźniej zadzwoniłem to przyjechali jeszcze tego samego dnia. Auto kupili bez problemu, gotówkę wypłacili - sprzedawałem golfa V 2004 r. - na allegro wystawiłem za 18,5tyś w skupie zapłacili od ręki 16,700zł - inne skupy samochodów proponowały od 10-13 tyś....
rik

Postautor: qqq » 25 gru 2012, 17:12

Przed świętami sprzedawałem swojego Citroena c4 - miałem dzień wolny więc pojeździłem i popytałem po skupach aut - ceny w skupach są no cóż... nie takie jak na allegro. Byłem w 4 miejscach ale najlepszą cenę dostałem w firmie Skupujemy - http://www.superautomarket.pl - płacą zdecydowanie najlepiej bo ok 20% więcej niż cała reszta we Wrocławiu, chociaż i tak nie jest to cena rynkowa...
Ostatnio zmieniony 29 paź 2016, 10:36 przez qqq, łącznie zmieniany 2 razy
qqq

Postautor: oleq77 » 05 sty 2013, 0:26

witam wszystkich na forum. Sprzedaż auta na naszym rynku to nie jest proste zadanie ale prawda jest taka, że jeśli oczekujesz za auto średniej ceny rynkowej to pozostaje ci wystawienie auta na wolnym rynku i czekanie na klienta w innym wypadku żaden autokomis ani skup aut czy lokalny handlarz autami nie da przecież ceny rynkowej za auto bo jaki miałby w tym interes. Sprzedaż w skupie aut jest dobra dla osób którym się spieszy ze sprzedażą lub (tak jak w moim przypadku było) auto które sprzedawałem miało kilka mankamentów. Ja sprzedawałem Opla zafire z 2004 r i ostatecznie sprzedałem w skupie aut bo już miałem dość klientów którym przeszkadzała ryska na drzwiach i chamskich handlarzy którzy przyjeżdzali do mnie po auto. Ostatecznie sprzedałem właśnie w Master Auto bo zaproponowali cenę jeszcze dopuszczalną - co do samej kwoty to jak napisałem powyżej - oni też muszą zarobić ale przynajmniej nie zdzierają z klienta jak próbowali to ze mną zrobić w jednej z konkurencyjnych firm.
oleq77

Postautor: dagmara11 » 06 sty 2013, 15:44

Cześć, możesz napisać jak to się wszystko odbywa ile mniej więcej wypłacają - ja mam Golfa V diesel 1,9l i nie mogę do sprzedać chociaż od początku grudnia próbuje. Trzeba jechać autem na jakieś sprawdzenie, czy gotówkę wypłacają tego samego dnia czy trzeba jakoś czekać?
dagmara11

Postautor: oleq77 » 06 sty 2013, 22:11

hmm no sprzedaż auta w takiej firmie jest banalnie prosta, w moim przypadku zadzwoniłem - panowie przyjechali wstępnie przez telefon powiedzieli czego się spodziewać. Z tej firmy akurat przyjechało 2 panów - bardzo wporządku, kulturalni, umowę spisaliśmy u mnie w domu, gotówkę przekazali natychmiast. naprawdę to nic trudnego
oleq77

Postautor: tomson82 » 13 sty 2013, 1:30

ja polecam firmę w której dziś sprzedałem auto http://www.motoopinie.info/ogloszenie/s ... up_wroclaw - firma bardzo porządna, auto wycenili rozsądnie i tym samym zaproponowali najlepszą we Wrocławiu cenę, wcześniej w tej firmie auto sprzedał moj znajomy i miał podobne wrażenia jak ja.
tomson82

Postautor: martynka33 » 28 sty 2013, 21:55

Polecam http://www.master-auto.eu jestem tuż po analizie cen firm prowadzących skup samochodów we wrocławiu i stwierdzam, że za samochody przynajmniej taki jak moj czyli audi a8 z 2006 r. zaproponowali najlepszą ofertę :D
martynka33

Postautor: amadeo » 04 lut 2013, 21:19

Ciekawe - ja dla odmiany nie mogłem dziś zlokalizować we Wrocławiu żadnego auto skupu (łącznie z tymi o których piszecie wyżej) który odkupił by moje auto samochód to ford mondeo z 1993 r. - na stronach piszą, że skupują wszystkie auta ale mondeo to już nie - auto normalnie na chodzie, wiadomo ma ślady użytkowania ale ja normalnie nim jeździłem. - jak kupie każde auto to każde... :twisted:
amadeo

Następna

Wróć do Forum ogólne