Odzyskanie odszkodowania z Oc sprawcy

Forum motoopinie.info

Odzyskanie odszkodowania z Oc sprawcy

Postautor: roberto » 12 gru 2012, 15:23

Poszukuję jakiejś firmy, kancelarii, pomocy prawnej, biura odszkodowań... kogoś kto pomoże mi odzyskać odszkodowanie od MTU. Facet wjechał mi w tył mojej BMW e60 - spisaliśmy oświadczenie, wszystko ładnie pięknie - przyjechał ich rzeczoznawca - dał mi 2 papierki i powiedział że zapłacą 7 tyś, jak niezależy rzeczoznawca wycenił naprawę na 19 tyś a w serwisie bmw wogóle powiedzieli że to będzie ok 20-21 tyś....idę z tym do sądu nie odpiszcze im...
roberto

Re: Odzyskanie odszkodowania z Oc sprawcy

Postautor: rik » 13 gru 2012, 23:18

no to wpisz w google odzyskiwanie odszkodowań, pomoc w odszkodowaniach, odszkodowania... są też firmy które odrazy wypłacają gotówkę za szkodę np jak dostałeś 10 tyś a powinni wypłacić 17 tyś to od ręki ci zapłacą np 2 tyś i przepisujesz na nich prawo do odszkodowania. Kasa mniejsza ale od ręki bez sądu i bez nerwów
rik

Postautor: qqq » 16 gru 2012, 23:42

Poszukaj na http://www.dobryprawnik.org - masz tam opinie klientów...napewno coś wybierzesz.
qqq

Postautor: martynka33 » 28 sty 2013, 21:59

Miałam taki przypadek, że zostałam poszkodowana w wypadku samochodowym - dość poważnie - ubezpieczyciel wypłacił mi 10 tyś - od znajomego dowiedziałam się o firmie która prowadzona jest przez bardzo rzetelnych ludzi. Po tym co razem przeszliśmy jestem im bardzo wdzięczna i smiało mogę polecić z zaproponowanych przez ubezpeczyciela 10 tyś udało im się wywalczyć 77 tyś z czego 15% stanowiła ich prowizja. Naprawdę widziałam, że wkładają duzo serca w swoją pracę - tu znajdziesz namiary http://www.ceritas.eu
martynka33

Wróć do Forum ogólne