Skup aut Warszawa - gdzie sprzedać auto

Forum motoopinie.info

Re: Skup aut Warszawa - gdzie sprzedać auto

Postautor: ibeEiSeigab » 30 wrz 2017, 13:29

Niby dobrze myślisz. Daj znaka jak wyjdzie w praktyce sam myślę aby sprzedać auto w tym skupie Superautomarket ale poczekam na relacje od ciebie :mrgreen:
ibeEiSeigab

Postautor: cootGlart » 01 paź 2017, 9:16

Dam znać jutro do nich jadę
cootGlart

Postautor: Agnieszka12 » 01 paź 2017, 13:48

Obyś tylko się nie zdziwił.

Jakiś miesiąc temu z mężem chcieliśmy sprzedać auto, ponieważ i ja i on pracujemy do późna i nie ma kto się spotykać z klientami wpisaliśmy w google SKUP AUT WARSZAWA i rozpoczeliśmy poszukiwania skupu który odkupi naszego forda mondeo 2014 r. Dodam, że auto było w bardzo fajnym stanie, nic mu nie dolegało. Znaliśmy jego historię od początku bo był w salonie kupiony przez rodziców mojego męża a później nam przekazany. Wybraliśmy kilka pierwszych firm bez wglębiania się w opinie. Przy pierwszym kontakcie praktycznie każda firma obiecywała, że " się dogadamy" albo że zapłacą cenę przybliżoną do tej co chcieliśmy, tylko kilka od razu powiedziało cenę która lekko można uznać za bardzo nie korzystną dla sprzedającego.

W sobotę wyruszyliśmy na spotkania. We wszystkich firmach usłyszeliśmy ceny dużo niższe niż to co nam proponowali pierwotnie, bo tu nie ma tego bo wyposażenie za słabe, bo felga porysowana, niektórzy nam wmawiali że auto miało malowane elementy ( gdzie znamy jego historie od nowości) wszystko się sprowadzało do tego aby obniżyć cenę ale nie o trochę tylko o min 1/3. Tak więc polecam się zostanowić.
Agnieszka12

Postautor: Mariuszoo » 01 paź 2017, 13:53

Nie wkładaj wszystkich do jednego worka. Skoro nie byłaś w tych firmach o których tu piszą koledzy to nie starasz. Jak w każdej branży są firmy lepsze i gorsze. A jeśli już tak piszesz i chcesz mieć jakiś sensowny wkład w rozmowę to podaj nazwy tych skupów aut którzy właśnie tak cie potraktowali
Mariuszoo

Postautor: ibeEiSeigab » 03 paź 2017, 9:43

cootGlart pisze:Dam znać jutro do nich jadę

Byłeś sprzedałeś? Daj znać jak to wygląda i czy warto jechać?
ibeEiSeigab

Postautor: cootGlart » 04 paź 2017, 9:58

Byłem u nich w poniedziałek. :D Po przyjeździe na miejsce auto poddawane jest oględzinom no jak to przy kupnie. Okazało się, że zapomniałem faktur z przeglądów Aso i na to radzę uważać bo gdybym ostatecznie ich nie miał cena została by obniżona i to nawet sporo. :cry: :roll: Udało mi się jednak dogadać, że faktury zostały wysłane jeszcze podczas oględzin na ich maila a reszta dokumentacji książkowej już po wizycie została wysłana kurierem. :D

Co do samej firmy powiem, że naprawdę uczciwie podchodzą do sprawy. Chcą zarobić wiadomo więc zależy im aby auto kupić taniej. I to jest właśnie ta różnica która różni ich a inne skupy z którymi miałem do czynienia chcą kupić auto taniej a nie tanio. Pozostali zbijają ceny na maxa a ci ucziciwie przedstawili sprawę już na początku. Warto podać informacje o usterkach. Ja np pominąłem kwestie, że szyba ma uszkodzenia od kamienia i na miejscu odjeli mi to od ceny. Poza tym cena się zgadzała z ich propozycją. Formalności i oględziny wszystko trwało ok 1,5h. Ogólnie jestem zadowolony bo prowadzą ten skup, szybko i sprawnie. Myślę, że jeśli ktoś decyduje się na tego typu sprzedaż to warto udać się akurat do tej firmy. :arrow: :mrgreen:
cootGlart

Postautor: Braingnette » 23 gru 2017, 23:46

Polecacie to też sobie skocze do tej firmy po świętach. Ogólnie muszę pilnie sprzedać BMW X6 rok prod. 2009 - niby kilka firm w Warszawie jest co miało auto kupić w dobrej cenie ale zawsze na miejscu okazywało się, że cena nie będzie tak dobra a nawet nie będzie średnia tylko żenująco niskie oferty proponowali. Miałem auto wstawić do autokomisu ale w sumie nie wiem czy to jest bezpieczne, trochę się boję takiej opcji.
Braingnette

Postautor: pehbpp » 24 gru 2017, 16:04

Do autokomisu takie drogie auto? Odradzam - poczytaj sobie w intrnecie co się dzije w tych autokomisach. W najlepszym przypadku odbierzesz auto przez które przetoczy sie 500 osób które będą chciały przymierzyć się do kierownicy
pehbpp

Poprzednia

Wróć do Forum ogólne