Skup aut Warszawa - gdzie sprzedać auto

Forum motoopinie.info

Skup aut Warszawa - gdzie sprzedać auto

Postautor: motofan » 05 lut 2013, 14:32

Poszukuję opinii na temat dobrej firmy prowadzącej skup aut za gotówkę w Warszawie. Dziś przedzierałem się przez gąszcz ogłoszeń w internecie - wszędzie na każdej stronie piszą, że płacą najlepiej, dzwoniłem w kilka miejsc - ceny rzucają różne, w kilku przypadkach odniosłem bardzo negatywne wrażenie już przy kontakcie telefonicznym. stąd też moje pytanie czy ktoś przerabiał już sprzedaż samochodu w firmie prowdzącej skup samochodów i które miejsce jest polecane a które lepiej omijac?
motofan

Re: Skup aut Warszawa - gdzie sprzedać auto

Postautor: qqq » 05 lut 2013, 18:34

polecam ci firmę http://sprzedaj-auto.eu/skup_aut_warszawa.html - mają pozytywne opinie, sam tam sprzedałem - wszystko ok i bez zastrzeżen. Cenę faktycznie dali lepszą niż inne skupy.
qqq

Postautor: rik » 07 lut 2013, 18:03

Firma nazywa się MygoKupimy - ja sprzedałem tam samochód, wcześniej też moi znajomi jeśli na szybko musisz to u nich zdecydowanie najbardziej warto tu masz namiar http://www.motoopinie.info/ogloszenie/s ... t_warszawa
rik

Postautor: oleq77 » 08 lut 2013, 0:10

W Warszawie masz tych firm jak grzybów po deszczu - w sensie, że jest sporo osób które dorabiają kupując auto jako osoba prywatna - takich bym unikał bo wchcą wyrwać auto jak najtaniej aby sprzedać i zarobić - po piwrwsze dla wlasnego bezpieczeństwa wybierz jakaś legalnie działającą firmę - masz pewność, że dostaniesz dobre papierki a po drugie najlepiej wybrać jakaś sieciówke jak ta co kolega polecał wyżej albo www.master-auto.eu - ja u nich sprzedałem i było ok. Co prawda nie porównywałem ceny z firmą którą poleca kolega więc możesz sprawdzić kto da więcej...
oleq77

Postautor: martynka33 » 06 mar 2013, 9:11

Jak to wygląda w praktyce. Czy wogóle opłaca się dzwonić do takich firm? Na jakie ceny można liczyć - zdaję sobie sprawę, że nie dadzą tyle co na allegro ale pytanie mniej więcej ile?
martynka33

Postautor: draivaWix » 12 maja 2013, 12:36

to zależy która firma, byłem w kilku i niektórzy walą ceny z kosmosu - powiedzmy, że moje auto miało wartość ok 35-40 tyś. w sensie, że jak bym chciał takie kupić w sensie wyposażenie i silnik to najtańsze jakie znalazłem kosztowało właśnie 36 tyś ( nie wiem w jakim stanie ale pisało że ok) - stan mojego auta też był ok - byłem w kilku miejscach to np w jednym gość powiedział 20 tyś a pytam dlaczego no bo tak i koniec, ostatecznie sprzedałem za 32 tyś. ale w innym miejscu.
draivaWix

Postautor: Heers » 19 maja 2013, 1:24

draivaWix pisze: ostatecznie sprzedałem za 32 tyś. ale w innym miejscu.

napisz gdzie zapłacili najlepiej w przyszłym tygodniu muszę właśnie rozwiązać problem ze sprzedażą mojego auta, a cieżko się połapać w tych wszystkich skupach
Heers

Postautor: draivaWix » 30 cze 2013, 21:45

Sorry, że tak pózno - ja trafiłem do firmy www.skupujemy.com i u nich sprzedałem po wycieczkach mogę powiedzieć, że jeśli muisz szybko sprzedać to jedź odrazu tam
draivaWix

Postautor: nadataisa » 15 lip 2013, 20:12

jeśli już decydujecie się na szybką sprzedaż w skupie aut - a przed decyzją musicie mieć świadomość, że napewno zapłacą nieco mniej niż gdybyście samodzielnie poszukiwali klienta za to napewno dostaniecie kase szybciej to najlepiej skorzystać ze specjalistycznych portali współpracującymi ze skupami aut czy też handlarzami w całej PL - pozwoli to wam dostać dużo ofert np tutaj: http://www.autotrader-online.pl/ - powodzenia!
nadataisa

Postautor: rik » 16 wrz 2017, 8:05

witam koledzy po kilku latach przerwy. Widzę, że temat mocno zakurzony więc warto trochę zaktualizować. Znów przyszło mi szybko sprzedać auto a właściwie nie chciało mi się robić tego samodzielnie, od razu poszedłem na łatwiznę i zacząłem badać w którym skupie warto teraz sprzedać auto. Pojechałem do skupu w którym sprzedałem auto w 2013 r. co tu opisałem ale niestety cena którą propomowali była niefajna :( Dalej objeździłem jeszcze kilka miejsc które wyskoczyły w google i powiem wam, że byłem mocno zawiedziony. Tłumaczą, że rynek trudny, że długo się sprzedaje samochód, że Toyote trudno sprzedać ;/ Krótko mówiąc to nie ta sama bajka co kiedyś. Podsumowując zdecydowanie najlepsza propozycja cenowa http://www.superautomarket.pl - do tego obsługa klienta na wysokim poziomie, szybko i uprzejmie. Tak więc jeśli ktoś poszukuje teraz propononuję Superautomarket w pierwszej kolejności. Do następnej sprzedaży :D :D :D
rik

Następna

Wróć do Forum ogólne